Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

V Zgromadzenie z dnia 02.12.2019 roku

Obrady rozpoczęto 2019-12-02 o godz. 12:15:47, a zakończono o godz. 13:24:34 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 12 członków:

  1. Krzysztof Cebula
  2. Katarzyna Gołębiowska-Jarek
  3. Sławomir Augustyniak
  4. Adam Kasperek
  5. Gerard Cebula
  6. Leonard Pietruszka
  7. Henryk Wodausz
  8. Andrzej Malinowski
  9. Andrzej Kasiura
  10. Werner Koppe
  11. Georg Gonschior
  12. Karol Gregulec


1. Otwarcie Zgromadzenia i stwierdzenie quorum. (12:15:00)


2. Przyjęcie porządku obrad. (12:16:00)

przyjęcie porządku obrad (12:18:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (12):
    Karol Gregulec, Krzysztof Cebula, Adam Kasperek, Sławomir Augustyniak, Werner Koppe, Andrzej Malinowski, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Leonard Pietruszka, Andrzej Kasiura, Gerard Cebula, Henryk Wodausz, Georg Gonschior


3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego Zgromadzenia. (12:18:00)

przyjecie protokołu z poprzedniego Zgromadzenia (12:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (12):
    Karol Gregulec, Leonard Pietruszka, Gerard Cebula, Andrzej Malinowski, Werner Koppe, Andrzej Kasiura, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Georg Gonschior, Krzysztof Cebula, Adam Kasperek, Henryk Wodausz, Sławomir Augustyniak


4. Sprawozdanie Zarządu z działalności pomiędzy Zgromadzeniami. (12:19:00)


5. Przedstawienie i podjęcie uchwał w sprawach: (12:30:00)


5.1. zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2020 rok; (12:30:00)

uchwała w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2020 rok (12:33:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (12):
    Leonard Pietruszka, Karol Gregulec, Andrzej Malinowski, Andrzej Kasiura, Sławomir Augustyniak, Werner Koppe, Krzysztof Cebula, Gerard Cebula, Henryk Wodausz, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Georg Gonschior, Adam Kasperek


5.2. ustalenia ceny wody; (12:33:00)

uchwała w sprawie ceny wody (13:03:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (12):
    Karol Gregulec, Sławomir Augustyniak, Adam Kasperek, Gerard Cebula, Andrzej Malinowski, Leonard Pietruszka, Krzysztof Cebula, Henryk Wodausz, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Werner Koppe, Andrzej Kasiura, Georg Gonschior


5.3. uchwały budżetowej Związku Gmin „PROKADO” w Prószkowie na rok 2020; (13:04:00)

uchwała w sprawie uchwały budżetowej Związku Gmin „PROKADO” w Prószkowie na rok 2020 (13:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (12):
    Leonard Pietruszka, Karol Gregulec, Adam Kasperek, Sławomir Augustyniak, Andrzej Malinowski, Georg Gonschior, Krzysztof Cebula, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Gerard Cebula, Henryk Wodausz, Andrzej Kasiura, Werner Koppe


5.4. uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Związku Gmin „PROKADO” na lata 2020–2023. (13:19:00)

uchwała w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Związku Gmin „PROKADO” na lata 2020–2023 (13:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (12):
    Karol Gregulec, Krzysztof Cebula, Leonard Pietruszka, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Werner Koppe, Sławomir Augustyniak, Andrzej Kasiura, Adam Kasperek, Gerard Cebula, Georg Gonschior, Andrzej Malinowski, Henryk Wodausz


6. Wolne wnioski i zapytania. (13:22:00)


7. Zakończenie obrad. (13:24:00)


Zakończono sesję (13:24:34)