Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

IX Zgromadzenie Związku

Informacje ogólne

Obrady rozpoczęto 2021-03-24 o godz. 12:16:53, a zakończono o godz. 12:28:40 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 8 członków:

  1. Krzysztof Cebula
  2. Katarzyna Gołębiowska-Jarek
  3. Sławomir Augustyniak
  4. Adam Kasperek
  5. Henryk Wodausz
  6. Andrzej Kasiura
  7. Georg Gonschior
  8. Tomasz Linek

1. Otwarcie Zgromadzenia i stwierdzenie quorum. (12:16:00)

2. Przyjęcie porządku obrad. (12:17:00)

przyjęcie porządku obrad (12:18:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (8):
    Sławomir Augustyniak, Andrzej Kasiura, Georg Gonschior, Tomasz Linek, Krzysztof Cebula, Adam Kasperek, Henryk Wodausz, Katarzyna Gołębiowska-Jarek
  • BRAK GŁOSU(4):
    Gerard Cebula, Leonard Pietruszka, Andrzej Malinowski, Karol Gregulec

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego Zgromadzenia. (12:18:00)

przyjęcie protokołu z poprzedniego Zgromadzenia (12:18:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (8):
    Sławomir Augustyniak, Katarzyna Gołębiowska-Jarek, Adam Kasperek, Andrzej Kasiura, Georg Gonschior, Henryk Wodausz, Tomasz Linek, Krzysztof Cebula
  • BRAK GŁOSU(4):
    Gerard Cebula, Leonard Pietruszka, Andrzej Malinowski, Karol Gregulec

4. Sprawozdanie Zarządu z działalności pomiędzy Zgromadzeniami. (12:19:00)

5. Przyjęcie i przedstawienie uchwał w sprawach: (12:21:00)

5.1. zmian w budżecie Związku Gmin "PROKADO" na rok 2021 (12:21:00)

w sprawie zmian w budżecie Związku Gmin "PROKADO" na rok 2021 (12:24:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (8):
    Sławomir Augustyniak, Adam Kasperek, Tomasz Linek, Henryk Wodausz, Georg Gonschior, Andrzej Kasiura, Krzysztof Cebula, Katarzyna Gołębiowska-Jarek
  • BRAK GŁOSU(4):
    Gerard Cebula, Leonard Pietruszka, Andrzej Malinowski, Karol Gregulec

5.2. zmiany wieloletniej prognozy finansowej Związku Gmin "PROKADO" na lata 2021-2024. (12:24:00)

w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Związku Gmin "PROKADO" na lata 2021-2024 (12:26:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (8):
    Sławomir Augustyniak, Adam Kasperek, Tomasz Linek, Andrzej Kasiura, Georg Gonschior, Krzysztof Cebula, Henryk Wodausz, Katarzyna Gołębiowska-Jarek
  • BRAK GŁOSU(4):
    Gerard Cebula, Leonard Pietruszka, Andrzej Malinowski, Karol Gregulec

6. Wolne wnioski i zapytania. (12:26:00)

7. Zakończenie obrad. (12:28:00)